Krzysztof Olszewski

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
 
Online
Kraków
Sosnowiec
Katowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauka języka to trudne, rozciągnięte na lata zadanie i kierowanie się jedynie naszymi własnymi wyborami może doprowadzić do zgubienia się w gąszczu zawiłości gramatycznych i utraty motywacji. Podejmując takie wyzwanie, jak nauka nowego języka obcego warto skorzystać z pomocy eksperta. Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz:

  • uczyć się nowocześnie, profesjonalnie , mieć kontrolę nad całym procesem nauczania - zwłaszcza, jeśli już wcześniej próbowałeś uczyć się japońskiego. Zaczniemy od testu poziomującego, pokażę Ci ponadto, w czym jesteś najlepszy, a nad jakimi umiejętnościami należałoby jeszcze popracować. Co semestr będziesz zdawać podobny test, by zorientować się, jak bardzo pogłębiła się Twoja znajomość języka
  • korzystać z najnowszych materiałów dydaktycznych - koniec z zakuwaniem nudnych rozmówek z przestarzałych podręczników. Chcesz uczyć się japońskiego na tekstach piosenek, czy komiksach manga, a może razem pooglądamy dramę? Nie ma problemu, do tego dorzucę Ci czasem jakiś wiersz, może esej, ciekawe artykuły z prasy. Poznawaj żywy język, taki jakim naprawdę mówią tam na wyspach
  • świetnie rozumieć gramatykę - uczę japońskiego już bez mała 20 lat, również wykładałem na 4 uczelniach. Nie twierdzę, że japoński jest łatwy, ale nie ma chyba takiego zagadnienia gramatycznego, którego byś nie zrozumiał z moją pomocą. Przekonaj się!
  • szybko nauczyć się mówić - wierzę, że opowiadanie jest podstawową umiejętnością człowieka, bez której nie można sobie wyobrazić skutecznej komunikacji. Dlatego stawiam na to, by moi uczniowie opowiadali mi historie - można to robić na każdym poziomie zaawansowania.

Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz uczyć się od zera japońskiego, ale także jeżeli uczyłeś się wcześniej i myślisz, że to nie jest język dla Ciebie. Może zraziłeś się do wcześniejszych metod nauki, podręczników? Wspólnie stworzymy kurs, który doda Ci skrzydeł. Zapraszam :)

Uwaga! Do końca lutego mega promocja dla nowych klientów - wykup 10 lekcji od razu za cenę 65 zł/1 h (zamiast stałej ceny 75 zł za lekcję). Dodatkowo, promocyjną 11. lekcję dostajesz gratis :) 

Więcej informacji o mnie, pracy lektora i tłumacza japońskiego, dorobku akademickim i nie tylko - o całej "mojej Japonii" w witrynie: Mój japoński świat . Zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
Sobota10:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Krzysztof Olszewski
Francesco Nullo 12/48
31-543 Krakow
NIP: 6761639351

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1990 - 06.1997
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Filologia orientalna, spec. japonistyka
10.1997 - 06.2002
Uniwersytet Jagielloński
Doktor
Wydział Filologiczny
Kursy i szkolenia
06.1994
Kurs dla lektorów języka polskiego jako obcego
09.2003
日本語教師研修 (Szkolenie dla lektorów języka japońskiego jako obcego)
05.2020
Kapelusze Lektora
Doświadczenie
10.2002 - 09.2013
Uniwersytet Jagielloński, Zakład Japonistyki i Sinologii
Prowadzenie zajęć z: - gramatyki klasycznego i współczesnego języka japońskiego - wstępu do japonistyki - klasycznej literatury japońskiej - tłumaczenia z języka japońskiego
10.2013 - aktualnie
Uniwersytet Śląski, Wydział Humanistyczny
Prowadzenie zajęć z: - gramatyki języka japońskiego - konwersacji w j. jap. - pisma japońskiego - kultury Japonii - tłumaczenia pisemnego i ustnego z języka japońskiego - literatury japońskiej

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.